5 Temmuz 2010 Pazartesi

KAMPAMİA'DAN 3 KİŞİYE HARİKA HEDİYELERİM VAR..


KAMPAMİA KİMDİR?

Kampamia.com Türkiye’de ve dünyada marka olmuş ya da olmaya aday kalitede üretimde bulunan firma ürünlerini sizlerle, piyasa satış fiyatından yüzde 10 ile yüzde 70 arasında indirimle buluşturmayı amaçlayan kampanyalı alışveriş sitesidir. Kampanyalar 5 ile 10 ürün arası ve maksimum 10 günlük periyotlar halindedir.

İlk kampanyası 7 Nisan’da başlayan kampamia, fırsatlarla dolu kampanyalarına, dünyanın en tanınmış markalarıyla devam edecektir.

Misyonumuz en kısa sürede, kampamia.com adının ‘Güven, Kalite, Ucuzluk’ sözcükleriyle birlikte anılıyor olmasını sağlamaktır.


http://www.kampamia.com/

GELELİM HEDİYELERİMİZE..


1 KİŞİYE AY-YILDIZ MARKA PİJAMA TAKIMI
1 KİŞİYE LİLA PLASTİKTEN EV TİPİ KETTLE1 KİŞİYE DEBO'DAN ÖZEL TASARIM KOLYE

-ŞİMDİ GELELİM KAZANMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLERE..*Öncelikle her yarışmanın şartı,blogumu izlemeye almanız..


*Kendi blog yada facebook hesabınızda duyurmanız..


*www.kampamia.com'a uye olup,arkadaşlarına tavsiye etmeniz..


*Kampamia mia facebook sayfasını arkadaş olarak eklemeniz ve Kampamia facebook grubuna üye olmanız,ürünlere yorum yazmanız ve arkdaşlarınıza önermeniz..


*Ne kadar fazla öneride bulunursanız kazanma şartınız o kadar artar,o yüzden duyuru linkinize önerdiğiniz arkadaş sayısını ekleyip bu posta o şekilde yorum yazmanızı tavsiye ederim..


AYRICA http://www.kampamia.com/ SİTESİNE BOL BOL TIKLARSANIZ SEVİNİRİZ..KAMPANYAMIZ 1 AY SÜRECEK VE EĞER KATILIMLAR İSTENİLEN SEVİYEDE OLURSA DAHA GÜZEL HEDİYELER İLE DEVAMI OLACAK..


SON KATILIM 25 TEMMUZ 2010 PAZAR...HERKESE BOL ŞANSS..

http://gulininpenceresi.blogspot.com/2010/06/kampamiadan-3-kisiye-harika-hediyelerim.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder