20 Ağustos 2010 Cuma

Çamaşırım.com


Arkadaşlar Size çamaşırım.com sitesini tanıtmak istiyorum.. Böyle kaliteli bir siteyi sizlerle tanıştırmak istiyorum ..Çamaşır.com iç giyim alışveriş sayfasıdır.Dünyaca ünlü ürünleri kapınıza getiriyor.. .Siteyle ilgili doğal olarak sorularınız olcak ben hemen cevaplıyim

Sitenizden alışveriş yapmak güvenlimidir?

Sitemizde alışveriş yaparken girdiğiniz bilgiler 128 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. Tüm alışverişleriniz 10,000 $ a kadar güvence altındadır.

Nasıl ödeme yapabilirim ?

Kredi Kartı İle
Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Kredi kartınız bilgileriniz 128 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır.

Havale İle
Ödemelerinizi banka hesabımıza yapacağınız havale ile yapabilirsiniz. Ödeme işlemi esnasında havale seçeneği seçilerek alışverişinizi tamamlarsınız. Sipariş tutarı sağlanan banka hesabına havale yapılıp onay alındığında siparişiniz tamamlanacaktır. Havale işlemini sonrasında iletişim bölümünden Havale bildirim formunu kullanarak bizi haberdar etmeniz işlemleri hızlandıracaktır.

Paypal İle
Dünyanın en güvenilir ve en yaygın ödeme seçeneği paypal`ı kullanabilirsiniz. Paypal, Türkçe olarak hizmet vermeye başlamıştır. Eğer bir paypal hesabınız varsa, ödemenizi ödeme sayfasında paypal ı seçerek yapabilirsiniz. Paypal a üye olmadan paypal üzerinden kredi kartınızla ödeme yapmak isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz.

Hangi kargo firmalarını kullanıyorsunuz?
Camasirim.com yurtiçi kargo Sürat kargo ve ptt kargo ile anlaşmalı olarak gönderi yapmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği yalnız ptt kargo ile sağlanmaktadır.

Sitenin adresi:http://www.camasirim.com/index.php

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder